info

 Szanowni Państwo,

Firma URBAN jest niekwestionowanym liderem lokalnego rynku finansowego. Nasze sukcesy zawdzięczamy klientom, którzy na przestrzeni wielu lat działania firmy skorzystali z naszych usług.

Wielu odwiedzających nasze biura klientów poszukuje produktu w postaci ubezpieczenia lub kredytu. Ich świadomość, bądź obawa przed dużym gmachem banku, powoduje zwrócenie się do pośrednika, który często oprócz kameralnej atmosfery i miłej obsługi, oferuje swą pomoc w przygotowaniu kompletu dokumentów. Zapewniamy, że na tym nie kończy się nasza rola. Licząc, że nasi klienci zostaną z nami na zawsze służymy im pomocom przez wiele, wiele lat. Nasi klienci mogą na nas polegać szczególnie w sytuacjach ekstremalnych.

Celem Firmy URBAN jest oferowanie pełnej gamy usług finansowych zarówno podmiotom gospodarczym, jak i osobom prywatnym. Firma, ceniąc sobie przede wszystkim dobro klientów, niezwłocznie odpowiada na potrzeby rynku wzbogacając ofertę. Dzięki zmianom, klienci Firmy URBAN zaliczają się już dziś do grupy przyszłych, najważniejszych klientów. Jako pierwsi będą Państwo informowani o nowych ofertach, proponowane będą Państwu preferencyjne warunki usług. To jedne z wielu korzyści, jakie Państwu obiecujemy.

Dziękując za okazane nam dotychczas zaufanie, życzymy Państwu w przyszłości wielu korzystnych transakcji zawartych z Firmą URBAN.

Pozdrawiamy! Monika i Marcin Urban

—–

Ważniejsze wydarzenia z historii firmy:

listopad 2006 – po połączeniu dwóch zakładów ubezpieczeń – HDI Asekuracja TU S.A. jako spółka przejmująca i HDI SAMOPOMOC TU S.A. jako spółka przejmowana – należących do Grupy Talanx/HDI – powstała w wyniku połączenia Spółka, która będzie prowadziła działalność pod nazwą HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. – Agenci ubezpieczeniowi dotychczas współpracujący z HDI SAMOPOMOC TU S.A z dniem 1 grudnia stali się agentami HDI Asekuracja TU S.A.
kwiecień 2005 – W wyniku zawartej umowy ostatecznej, HDI International Holding AG nabył od Grupy Tryg Vesta (Dania) 100% akcji Tryg Polska TU S.A. Konsekwencją zmian kapitałowych była nowa nazwa – HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna. Od momentu zmiany właściciela HDI Asekuracja TU S.A. stała się Spółką siostrzaną HDI SAMOPOMOC TU S.A., która od września 2002 roku jest w posiadaniu HDI International Holding AG. Niemiecki inwestor zaplanował przeprowadzenie konsolidacji obu Spółek.
grudzień 2004 – nastąpiła zmiana nazwy na Towarzystwo Ubezpieczeń FILAR S.A., które rozpoczęło działalność w 1992 roku. Do końca 2004 roku funkcjonowało jako Korporacja Ubezpieczeniowa FILAR S.A.
sierpień 2004 – przejęcie PKI Chrobry przez inwestora branżowego GE Money Bank S.A. oraz utworzenie Departamentu Zarządzania Siecią Agentów CHROBRY.
maj 2004UNIQA TU S.A. otrzymało zgodę Komisji Nadzoru Ubezpieczeniowego i Funduszy Emerytalnych na nabycie akcji KU FILAR S.A. Wraz z finalizacją tej transakcji powstanie Grupa UNIQA w Polsce skupiająca: UNIQA TU S.A., UNIQA TU na Życie S.A., KU FILAR S.A., KU FILAR-Życie S.A. Strategicznym celem inwestora, koncernu UNIQA z Austrii, jest zbudowanie w Polsce silnej grupy ubezpieczeniowej, działającej pod markami UNIQA i FILAR.
styczeń 2004 – nastąpiła zmiana nazwy na HDI SAMOPOMOC Towarzystwo Ubezpieczeniowe S.A. tym samym stara nazwa Towarzystwo Ubezpieczeniowe SAMOPOMOC S.A. już nie obowiązuje.
grudzień 2003 – z przyjemnością informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z Generali T.U.S.A., Generali Group jest jedną z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowych na świecie. Plasuje się także w gronie stu największych spółek na świecie. W jej skład wchodzą towarzystwa ubezpieczeniowe na pięciu kontynentach, holdingi i spółki finansowe, agencje nieruchomości oraz spółki usługowe.
maj 2003 – rozpoczynamy współpracę z Przedsiębiorstwem Kapitałowo-Inwestycyjnym Chrobry Sp. z o.o. , dzięki któremu wzbogacamy usługi pośrednictwa kredytowego o produkty GE Capital Bank w obszarze kredytów gotówkowych, kredytów hipotecznych, działalności windykacyjnej oraz sprzedaży ratalnej.
luty 2003 – Spółka, która od września 2001 roku występowała pod nazwą Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeniowe S.A. zmieniła nazwę na Tryg Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
sierpień 2002 – rozszerzamy ofertę o ubezpieczania NNW i na życie współpracując z „POLISA-ŻYCIE” S.A. , które posiada w swojej ofercie ubezpieczenia grupowe i indywidualne.
lipiec 2002 – ruszamy z kredytami hipotecznymi – kolejny nasz partner to Bank Rozwoju Budownictwa Mieszkaniowego S.A. (Bud-Bank) powstał w sierpniu 1990 roku jako bank uniwersalny, specjalizujący się w finansowaniu i obsłudze budownictwa mieszkaniowego. Od 1993 roku Bud-Bank zarządza Funduszem Hipotecznym, którego środki przeznaczone są na refinansowanie średnioterminowych kredytów budowlanych i długoterminowych kredytów Hipotecznych, udzielanych przez Banki Uczestniczące w Programie Funduszu Hipotecznego.
czerwiec 2002 – rozszerzyliśmy ofertę kredytową o bank, którego podstawowym celem jest świadczenie solidnych i korzystnych usług kredytowych, oferowanie bezpiecznych i rentownych rachunków oszczędnościowych oraz niezawodnych usług w zakresie rozliczeń pieniężnych dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych – przy jednoczesnym dążeniu do zbudowania Banku silnego kapitałowo, solidnego i cieszącego się pełnym zaufaniem klientów. Działalność Banku ma opierać się na nowoczesnych metodach zarządzania i nowatorskich wzorcach umożliwiających funkcjonowanie Banku w nowych warunkach, mając na uwadze pomnażanie korzyści członków Mikołowskiego Banku Spółdzielczego.
marzec 2002 – odpowiadając na potrzeby naszych klientów rozpoczęliśmy współpracę ze Spółdzielczą Kasą Oszczędnościowo-Kredytową – SKOK-i to grupa ludzi złączona wspólną więzią poprzez miejsce pracy lub przynależność do tego samego stowarzyszenia społecznego bądź zawodowego, którzy wspólnie oszczędzają i pożyczają sobie pieniądze. SKOK-i są spółdzielniami działającymi na podstawie Ustawy o Spółdzielczych Kasach Oszczędnościowo-Kredytowych i Ustawy Prawo Spółdzielcze. Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe są wyjątkową wspólnotą samopomocową działającą na rynku usług finansowych. SKOK-i to organizacje ludzi a nie kapitału. Działają dla dobra swoich członków, nie dla zysku.
marzec 2002 – nawiązaliśmy współpracę z Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeniowe S.A., jest integralną częścią największej skandynawskiej grupy finansowej Nordea, obejmującej swoim zasięgiem cały region basenu Morza Bałtyckiego. Ubezpieczeni, dzięki oferowanym przez Spółkę produktom mogą spokojnie przejść przez trudny okres po wystąpieniu szkody i bez obaw patrzeć w przyszłość.
styczeń 2002 – nawiązaliśmy współpracę z Powszechnym Zakładem Ubezpieczeń Spółka Akcyjna oddział w Czarnkowie. Jest to największe polskie towarzystwo ubezpieczeniowe. Najważniejszymi atutami PZU SA są wieloletnia tradycja oraz ogromny kapitał. Wspólnie możemy zaoferować Państwu atrakcyjne i nowoczesne ubezpieczenia zapewniając szeroki wybór spośród wielu wariantów, starając się zaspokoić indywidualne potrzeby.
2001 – zakup domeny firmaurban.com pozwoli nam na dotarcie do szerokiej rzeszy internautów oraz szybki rozwój firmy.
2001 – ze względu na najlepszą ofertę ubezpieczeń mieszkań i budynków zawarliśmy umowę agencyjną z Korporacją Ubezpieczeniową Filar S.A.
2000 – rozszerzamy ofertę o ubezpieczania na życie współpracując z Zurich Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.
1999 – kolejnym naszym partnerem staje się Towarzystwo Ubezpieczeniowe SAMOPOMOC S.A. posiadające w swej ofercie tanie ubezpieczenia komunikacyjne.
1999 – rozpoczynamy działalność akwizycyjną mającą na celu skłonienie do przystąpienia do Otwartego Funduszu Emerytalny {ego}
1999 – uzyskanie wpisu do rejestru osób uprawnionych do wykonywania czynności akwizycyjnych na rzecz otwartych funduszy emerytalnych w Urzędzie Nadzoru nad Funduszami Emerytalnymi
1999 – w odpowiedzi na potrzeby klientów zawarliśmy umowę agencyjną z DAEWOO Towarzystwem Ubezpieczeniowym S.A.
1998 – początek współdziałania z Winterthur S.A.
1998 – rozpoczęcie współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeniowym PBK S.A.
1998 – ukończenie kursu oraz uzyskanie wymaganego zezwolenia Państwowego Urzędu Nadzoru Ubezpieczeń na wykonywanie czynności agenta ubezpieczeniowego
1995 – zawarcie umowy z Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeniowym „HESTIA INSURANCE” S.A.
1993 – zawarcie umowy oraz spisanie pierwszej polisy na rzecz Pomorskiego Towarzystwa Ubezpieczeniowego GRYF S.A.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s